تا سقف 60% تخفیف روی محصولات جدید تا پایان روز جمعهتا 60% تخفیف محصولات جدید
بزن بریم!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است

محصولات پرفروش سایت

سفر آغاز شده بود و با خوشحالی با آسمان آبی ملایم و دریایی آرام آغاز شده بود

آنها او را به سمت عرشه دنبال کردند. همه دود و خانه ها ناپدید شده بودند ، و کشتی در فضای وسیعی از دریا بسیار تازه و شفاف بود هر چند در روشنایی اولیه کم رنگ بود. آنها لندن را بر لجن نشسته ترک کرده بودند. یک خط سایه بسیار نازک در افق باریک شده بود ، به اندازه کافی ضخیم نبود که بتواند بار پاریس را تحمل کند ، که با این وجود بر آن متکی بود. آنها عاری از جاده ها ، عاری از بشریت بودند ، و همین نشاط در آزادی همه آنها را فرا گرفت.

کشتی به طور پیوسته در حال عبور از امواج کوچکی بود که به او سیلی می زد و سپس مانند آب جوشان متزلزل می شد و حاشیه کوچکی از حباب و کف در هر دو طرف باقی می گذاشت. آسمان بی رنگ اکتبر در بالا کمی نازک شده بود انگار در دنباله دود هیزم بود و هوا به طرز شگفت انگیزی شور و تند بود. در واقع خیلی سرد بود که نمی توانستم ساکت بمانم. خانم آمبروز بازویش را در آغوش شوهرش کشید و وقتی از آن جا دور می شوند ، می توان از روشی که گونه شیب دارش به سمت گونه او در می آید ، متوجه شد که او چیزی خصوصی برای برقراری ارتباط دارد.

یک گشت مجازی در موزه داشته باشید. ایده آل برای مدارس و رویدادها.

به روز باشید و نمایشگاه های فعلی ما را اینجا ببینید.

با زمان افتتاحیه ، قیمت بلیط و تخفیف های ما آشنا شوید.

محصولات گلچین شده

تست

ارتباط با ما

(021) 33346650 - 09199138113

آدرس دفتر مرکزی
تهران - خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، خیابان فرزانه پلاک 338 [ نمایش روی نقشه ]

هلونا به عنوان یکی از با تجربه‌ترین فروشگاه های اینترنتی لوازم جانبی با بیش از 7 سال تجربه، با پایبندی به سه اصل کلیدی، کیفیت خدمات و محصولات، پشتیبانی 24 ساعته کاربران و تضمین اصالت کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر ایران، تبدیل به یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی اکسسوری و لوازم جانبی شود. به محض ورود به هلونا با دنیایی از لوازم جانبی و اکسسوری روبرو میشوید! هر آنچه که در حوزه لوازم جانبی و اکسسوری مانند لوازم جانبی گوشی ، قاب گوشی ، لوازم جانبی لپ تاپ ، لوازم جانبی کامپیوتر و … نیاز دارید در اینجا پیدا خواهید کرد.

  • namad
  • namad